Zapraszamy do naszego showroomu i sklepu stacjonarnego os. Czecha 73 Poznań

Figurki komunijne

Figurki komunijne to wyjątkowe, małe ozdoby, które mogą znaleźć się zarówno na stole komunijnym, jak i na torcie. Z pewnością nie powinno zabraknąć ich w żadnej restauracji, czy sali, w której organizowane są komunie. Figurki w sklepie dladomuirestuaracji.pl przedstawiają chłopca lub dziewczynkę w pozycji modlitewnej. Niektóre z nich są bardziej ozdobne, na przykład poprzez złocenie, a inne skromniejsze. Mają stabilną podstawę, toteż nie ma obawy, że będą się przewracały.

Figurki komunijne – aniołki, na tort

Kolejnymi figurkami, znajdującymi się wśród naszych komunijnych propozycji są białe, gipsowe aniołki. Tego rodzaju figurki komunijne nie służą już ozdabianiu tortów, ale dekoracji wnętrza lub stołu. Można ustawić je w Candy Barze lub wśród kompozycji florystycznych. Symbolika w czasie uroczystości komunijnych odgrywa istotną rolę, a zatem warto zadbać o to, aby pojawiała się na sali w formie akcentów, takich jak figurki, balony komunijne, emblematy, czy chrystogramy. Dzięki temu niewielkim nakładem kosztów i pracy uzyskamy świąteczną atmosferę i symbolicznie przystrojoną salę. Wybierz figurki na swój stół komunijny!

Figurki komunijne jako ozdoba stołu

Figurki komunijne użyte do ozdoby stołu wprowadzają gości w uroczysty nastrój. Ich klasyczne kolory i formy sprawią, że łatwo je dopasować do zastawy stołowej, sztućców oraz reszty dekoracji. Figurki komunijne pięknie będą się komponowały z kwiatami, stroikami, świecznikami i innymi elementami. Mogą z powodzeniem zostać luźno ułożone w naturalne kompozycje, ale też postawione na ozdobnych podwyższeniach, a także wkomponowane w lampiony. Trzeba zaznaczyć również to, że figurki komunijne ze względu na swój uniwersalny charakter będą pasowały do różnych stylów wystroju tej ważnej uroczystości.

Figurka komunijna jako trwała pamiątka uroczystości

Figurka komunijna oprócz funkcji typowo ozdobnej jest też doskonałą pamiątką, którą można przechowywać latami, ponieważ została stworzona z trwałych elementów. Jeżeli na stół komunijny została wybrana figurka w formie słodkiego, białego aniołka, to pamiątka ta może być wykorzystana również do późniejszych dekoracji, np. podczas bożonarodzeniowych świąt.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 46

Sortuj po:
Widok:

Aniołek Komunijny Biały Popiersie 7cm

7.59  brutto (6.17  netto)
Czas wysylki: 48 h

Aniołek Śniący Figurka 10x11cm WYBIERZ KOLOR!

13.39  brutto (10.89  netto)
Czas wysylki: 48 h

Figurka Komunijna Chłopiec

10.59  brutto (8.61  netto)
Czas wysylki: 48 h

Figurka Komunijna Dziewczynka

10.59  brutto (8.61  netto)
Czas wysylki: 48 h

Świecznik Biały Anioł Szkliwiony Duży 30cm

74.98  brutto (60.96  netto)
Czas wysylki: 48 h
Top