Zapraszamy do naszego showroomu i sklepu stacjonarnego os. Czecha 73 Poznań

Naczynia jednorazowe

Jak urządzić urodziny w praktyczny, ale elegancki sposób? Pewnie pokutuje jeszcze mniemanie, że naczynia jednorazowe na imprezę to białe, nieciekawe nakrycie stołu, które gnie się pod wpływem temperatury. Nic bardziej mylnego. Dzisiaj naczynia jednorazowe na imprezę to kolorowe, wytrzymałe talerzyki, kubeczki i sztućce. Metalizowana powierzchnia talerzy lub ranty kubeczków powodują, że naczynia jednorazowe na imprezę są niezwykle szykownym wyposażeniem na stole. Kolorystykę również możemy zestawiać pod względem rodzaju przyjęcia. Pastelowe będą się świetnie sprawdzać w czasie dziecięcych przyjęć, a metalizowane w srebrze i złocie w czasie uroczystości starszych gości naszego lokalu.

Jednorazowe sztućce i talerze do restauracji, czyli niezbędne naczynia jednorazowe na imprezę

Naczynia jednorazowe na imprezę zatem mają niejedno imię, a do tego są bardzo praktycznym rozwiązaniem. Nie chłoną wody, są wytrzymałe na działanie wyższych temperatury, a do tego można je wyrzucić do kosza bez wyrzutów sumienia. Te wszystkie powody skłaniają do zakupu naczyń jednorazowych, jako podstawowego wyposażenia restauracji, w której organizujemy urodziny gości. Przygotuj się na każde przyjęcie w praktyczny sposób!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Sortuj po:
Widok:

Kubeczki Białe ze Złotym Rantem 6 szt.

8.59  brutto (6.98  netto)
Czas wysylki: 48 h

Kubeczki Kropki Białe 6 szt.

5.99  brutto (4.87  netto)
Czas wysylki: 48 h

Kubeczki Kropki Jasny Róż 6 szt.

5.99  brutto (4.87  netto)
Czas wysylki: 48 h

Kubeczki Liście Jasny Różowy 6szt.

7.99  brutto (6.50  netto)
Czas wysylki: 48 h

Kubeczki Metaliczne Srebrne 200 ml 6 szt.

4.98  brutto (4.05  netto)
Czas wysylki: 48 h

Kubeczki Metaliczne Złote 200 ml 6 szt.

5.59  brutto (4.54  netto)
Czas wysylki: 48 h

Kubeczki Piórka Złote 6 szt.

6.59  brutto (5.36  netto)
Czas wysylki: 48 h

Talerzyki Gwiazdka Srebrne 6 szt.

6.69  brutto (5.44  netto)
Czas wysylki: 48 h

Talerzyki Gwiazdka Złote 6 szt.

6.69  brutto (5.44  netto)
Czas wysylki: 48 h

Papierowe naczynia jednorazowe na imprezę

Naczynia jednorazowe na imprezę, to świetny pomysł kiedy mamy mało czasu na sprzątanie w trakcie jej trwania lub po jej skończeniu. Są niezwykle praktyczne i pomogą zaoszczędzić sporo czasu. Pod ich użyciu wystarczy je odpowiednio posegregować i wyrzucić do kosza. Wybierając te papierowe, jesteśmy eko i dbamy o środowisko naturalne. Innym ekologicznym rozwiązaniem są naczynia wykonane z trzciny cukrowej, które wciąż zyskują na popularności. Są nie tylko zero waste, ale też bardzo wytrzymałe, ponieważ są odporne na przeciekanie oraz przemakanie. Wytrzymują wysokie temperatury, dlatego też można na nich bez problemu serwować dania gorące i zimne. Większość z nich można wykorzystać do podgrzewania w mikrofali. Dostępne są w różnych wielkościach i o różnych kształtach, tak więc łatwo dobierzesz odpowiednie.

Plastikowe naczynia jednorazowe na imprezę

Jednorazowe naczynia na imprezę to wygodny sposób na przygotowanie szybkiej i wygodnej uroczystości. Plastikowe naczynia jednorazowe na imprezę warto wykorzystać np. podczas przyjęć plenerowych. Są wytrzymałe, świetnie chronią przed gorącym jedzeniem i piciem. Wybierając je, masz gwarancję, że nie zaczną przeciekać, ani że nie zniszczą się podczas trwającej imprezy. To przede wszystkim sprawdzony sposób.

Naczynia jednorazowe na imprezę idealne na przyjęcia dla dorosłych i dla dzieci

Co istotne naczynia jednorazowe na imprezę, to nie tylko nudne białe talerze i kubeczki. W naszej ofercie znajdziesz różne wzory i kolory, które z łatwością dopasujesz do swojego przyjęcia. Idealne na uroczystości dla dorosłych i dzieci! Mamy tutaj jednolite naczynia jednorazowe na imprezę w kolorach złotym, srebrnym, a także z różowego złota. Będą one idealne na eleganckie przyjęcia np. w stylu glamour. Wśród wzorów dla dzieci polecamy uwadze talerze w kształcie gwiazdek, serduszek lub te ze złotym rantem. Niebieskie lub różowe naczynia ze złotym wykończeniem będą idealne na urodzinki dla chłopca, lub dziewczyny, a także sprawdzą się na baby shower.

Top