Zapraszamy do naszego showroomu i sklepu stacjonarnego os. Czecha 73 Poznań

Balony

Lekkie, unoszące się w przestrzeni, wyjątkowo fotogeniczne dekoracje, które można ułożyć w dowolnej konfiguracji, tworząc z nich kolejne konstrukcje w kształcie serca chociażby. O czym mowa? O jednej z najbardziej wdzięcznej dekoracji do restauracji, sal i hoteli – balonach. Kolorystyka i wykończenie balonów, jakie proponuje sklep dladomuirestauracji.pl rozpoczyna się od pasteli, a kończy na metalicznym połysku. Do tego możecie Państwo wybierać spośród balonów o większych lub mniejszych rozmiarach, z dodatkowymi nadrukami lub bez. W poszczególnych kategoriach sklepu znajdują się również balony okazjonalne, np. komunijne, czy weselne. Dodatkowo balony mogą być wypełnione helem, co sprawia, że przymocujemy je w dowolnym miejscu, a i tak zawsze będą wyglądały imponująco. Oprócz samych balonów proponujemy Państwu również dodatkowe wyposażenie w postaci obciążników oraz ręcznych lub automatycznych pompek. Innymi słowy – znajdziecie u nas Państwo nie tylko szeroki wybór balonów, ale także dodatkowe akcesoria, ułatwiające ich mocowanie i użytkowanie. Spraw, aby Twoja restauracja nabrała lekkości z naszymi balonami!

Najpopularniejsze rodzaje balonów ozdobnych

Balony ozdobne mogą stać się świetnym uzupełnieniem różnych aranżacji okolicznościowych np. podczas urodzin, ślubów i wesel, komunii, baby shower. Wśród naszego asortymentu najpopularniejszymi są pastelowe balony, które wpasują się idealnie w stylistykę ślubów i wesel, dziecięcych urodzin oraz baby shower. Aby wzmocnić efekt, można zaaranżować je w girlandy balonowe, które są bardzo obleganym miejscem na każdej imprezie i świetnie nadają się do robienia wspólnych, niezapomnianych, rodzinnych fotografii. Równie piękne i popularne są balony metaliczne.

Czym kierować się przy wyborze balonów na przyjęcie?

Balony dekoracyjne to nieodłączny element udanej stylizacji imprez. Przy ich wyborze należy kierować się kilkoma prostymi zasadami. Po pierwsze należy zastanowić się, czy potrzebujemy balonów do napełniania helem. Jest to istotna kwestia, ponieważ nie wszystkie balony spełniają tę funkcję. Jeżeli potrzebujemy ich do stworzenia girlandy, zakup specjalnie przystosowanych do napełniania helem balonów jest zbędny. Kolejną kwestią jest rodzaj przyjęcia, na które przygotowujemy balony. I tak np. balony serca nie sprawdzą się na każdej imprezie, ale świetne będą na rocznice ślubu, walentynki oraz wesela.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
Top