Zapraszamy do naszego showroomu i sklepu stacjonarnego os. Czecha 73 Poznań

Bomboniery Szklane

Pojęcie bomboniery szklanej jest bardzo szerokie i tylko restauratorzy oraz sklep dladomuirestauracji.pl wiedzą, jak istotne jest ich rozróżnienie i sposób wykorzystania. Bomboniera szklana może być zarówno ozdobnym pojemnikiem na stworzenie wewnątrz dekoracji np. świątecznej, jak i praktycznym naczyniem szklanym w formie bomboniery, misy, salaterki lub szklanej kuli. Do bomboniery szklanej możemy włożyć praktycznie wszystko: od potpourri, przez świece, po owoce i słodycze. Niektóre z nich będą zamknięte ozdobnym wieczkiem, a niektóre otwarte i wzniesione na ozdobnej nóżce. Bomboniery szklane potrafią zaskoczyć gości, ponieważ do patery szklanej o podwyższonych brzegach możemy równie dobrze nalać wody i umieścić na niej świeczki pływające, tworząc wyjątkowy lampion. Bomboniery szklane jak widać mogą mieć miliony zastosowań. Z pewnością nie powinno ich zabraknąć ani na stołach, ani w Candy Barach. Jakość ich wykonania pozwala ze spokojem odwrócić uwagę organizatora przyjęcia od doglądania, czy wszystko wygląda elegancko i czy nie ma ryzyka pęknięcia pojemnika. To nie tylko ekspozytor, ale również ochrona przed wyschnięciem niektórych produktów żywnościowych. Wykorzystaj bombonierę według uznania i ciesz się jakością!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 50

Sortuj po:
Widok:

Jabłko Szklane z Otworem 22cm

39.50  brutto (32.11  netto)
Czas wysylki: 48 h

Koszyczek Szklany na Candy Bar 20cm

44.98  brutto (36.57  netto)
Czas wysylki: 24 h

Salaterka Szklana na Nodze Praktyczna ϕ 14cm

27.59  brutto (22.43  netto)
Czas wysylki: 48 h

Salaterka Szklana na Nodze Wysoka 25 cm

48.59  brutto (39.50  netto)
Czas wysylki: 24 h

Salaterka Szklana na Nodze Wysoka 30cm

52.59  brutto (42.76  netto)
Czas wysylki: 24 h

Szklana Kula na Candy Bar na Słodycze ϕ 18cm

18.59  brutto (15.11  netto)
Czas wysylki: 24 h

Szklany Pojemnik Bombonierka Duffy 15 cm

55.59  brutto (45.20  netto)
Czas wysylki: 24 h

Szklany Pojemnik na Ciasteczka Bianca 18cm

55.98  brutto (45.51  netto)
Czas wysylki: 24 h

Szklany Pojemnik Słoik na Bakalie 15cm ϕ12cm

18.59  brutto (15.11  netto)
Czas wysylki: 24 h

Jak przechowywać bomboniery szklane, aby służyły przez wiele lat?

Będziesz długo cieszył się eleganckim designem produktów, jeśli uchronisz bomboniery szklane przed bezpośrednią ekspozycją światła słonecznego. Promienie UV i wysoka temperatura mogą wpłynąć na kolor i jakość naczyń oraz spowodować pęknięcia lub rozwarstwienie szkła. Chroń również bomboniery szklane przed wilgocią, która może osłabić ich strukturę i powodować plamy na szkle, dlatego zawsze przechowuj je w suchych warunkach. Produkty ustawiaj na stabilnych półkach, aby uniknąć przypadkowego przewrócenia i chroń je dodatkowo miękką powłoką (tekturą, folią bąbelkową lub flizeliną). Szklane bomboniery nie powinny być umieszczane w pobliżu twardych przedmiotów, takich jak metalowe elementy czy kamienie, którymi przypadkowo można rozbić pojemnik.

Jak skutecznie myć bomboniery szklane?

Naczynia należy regularnie czyścić, aby zawsze były piękne i czyste. Można to zrobić przy użyciu łagodnego środka czyszczącego i miękkiej ściereczki. Doskonale sprawdzi się zwykły płyn do naczyń. Warto pamiętać, aby nie używać preparatów zawierających alkohol lub amoniak, które mogą uszkodzić powierzchnię szkła. Zawsze po myciu należy szklane bomboniery wycierać do sucha, najlepiej bawełnianą, gładką ściereczką, która nie uszkodzi powłoki. Do wypolerowania warto używać czystych ściereczek z mikrofiby lub irchy, które sprawią, że na szkle nie pozostaną żadne smugi. Pojemniki na słodycze ze szkła nie powinny być myte w zmywarkach – istnieje duże ryzyko, że mogą pęknąć lub się wyszczerbić pod wpływem wysokiego ciśnienia wody.

Top