Zapraszamy do naszego showroomu i sklepu stacjonarnego os. Czecha 73 Poznań

Świeczniki

W sklepie internetowym Dladomuirestauracji.pl znajdziesz różnorodne świeczniki ozdobne na stół, komodę oraz do postawienia na podłodze. Proponujemy modele o różnej średnicy, a także wysokości. Popularne są zarówno świeczniki na stół na nóżce, jak i te proste. W naszych świecznikach można stworzyć różnorodne kompozycje nie tylko przy użyciu świec, ale również kwiatów i kamieni.

Świeczniki na stół do restauracji i do domu

Oferujemy wysokiej jakości produkty, wykonane z odpornego na zarysowanie i zniszczenie szkła. Dodatkowo świeczniki na stół nie ulegają łatwemu odymieniu, dzięki czemu wyglądają efektownie nawet przez lata intensywnego ich użytkowania. Proponujemy różnorodne modele świeczników, do których doskonale dopasują się np. świece pieńkowe. Wyjątkowo efektowne są chociażby świeczniki ozdobne na stół w wersji kryształowej na ozdobnych nogach. Nasze świeczniki są nie tylko przezroczyste. Mają też różnokolorowe lamówki, w tym srebrne, złote oraz miedziane. Nasi klienci chętnie sięgają nadto po świeczniki na stół kielichowe. Ich klasyczny wygląd przyciąga wzrok i dodaje pomieszczeniu elegancji. Mamy nawet w swojej ofercie świeczniki tematyczne na różne okazje. Proponujemy chociażby modele w kształcie dyni na Halloween. Nasze świeczniki na stół są nowoczesne, ale i nieco bardziej klasyczne, oferujące nieco bardziej opływowe kształty.

Do jakich aranżacji najlepiej pasują świeczniki na stół?

Ciepłe światło świec zawsze nadaje danemu pomieszczeniu romantycznego charakteru. Dzięki temu wnętrze wydaje się bardziej przytulne i przyjazne. Świeczniki na stół można zatem wykorzystać do różnorodnych aranżacji. Doskonale wyglądają w zestawieniu ze świeżymi kwiatami. Bardzo dostojnie wyglądają też chociażby kamienie albo elementy drewniane. Szukając nieco trwalszych aranżacji można też wykorzystać rośliny o wyjątkowej trwałości, w tym ozdobny bluszcz albo kwiaty w formie suszonej. Świecznik na stół sprawdzi się podczas niejednego rodzinnego spotkania, a także oficjalnej kolacji. Na pewno warto sięgnąć po tego typu gadżety, szykując kolację dla ukochanej albo oświadczyny. Dodatkowo oryginalne świeczniki ozdobne na stół można zestawić z kolorowymi ozdobami, w tym wstążkami, konfetti, kolorowymi sercami albo kamyczkami rozrzuconymi na całym stole. Co również istotne, świeczniki mogą znaleźć swoje miejsce nie tylko na stole. Wysokie modele można stawić na podłodze albo wyeksponować je na komodzie.

Wyświetlanie 1–51 z 161 wyników

Sortuj po:
Widok:

Figurka Ozdobna Renifer Rudolf w Szaliku 15 cm

30.59  brutto (24.87  netto)
Czas wysylki: 24 h

Figurka Ozdobna Renifer Rudolf w Szaliku 18 cm

38.59  brutto (31.37  netto)
Czas wysylki: 24 h

Figurka Ozdobna Renifer Rudolf w Szaliku 23cm

54.59  brutto (44.38  netto)
Czas wysylki: 24 h

Latarnia Czarna Alma 28cm

59.98  brutto (48.76  netto)
Czas wysylki: 24 h

Latarnia Metalowa Biała Alma 28cm

59.98  brutto (48.76  netto)
Czas wysylki: 24 h

Podstawka Lustrzana Fazowana Koło ϕ 20cm

19.98  brutto (16.24  netto)
Czas wysylki: 24 h

Podstawka Lustrzana Fazowana Koło ϕ 25cm

24.98  brutto (20.31  netto)
Czas wysylki: 24 h

Podstawka Lustrzana Fazowana Kwadrat 25x25cm

19.98  brutto (16.24  netto)
Czas wysylki: 24 h

Podstawka Lustrzana Fazowana Kwadrat 30x30cm

29.98  brutto (24.37  netto)
Czas wysylki: 24 h

Podstawka Lustrzana pod Świece Koło ϕ 20cm

19.59  brutto (15.93  netto)
Czas wysylki: 24 h

Podstawka Lustrzana pod Świece Koło ϕ 25cm

24.98  brutto (20.31  netto)
Czas wysylki: 24 h

Podstawka Lustrzana pod Świece Koło ϕ 30cm

29.89  brutto (24.30  netto)
Czas wysylki: 24 h

Podstawka Lustrzana pod Świece Koło ϕ 35cm

37.98  brutto (30.88  netto)
Czas wysylki: 24 h

Podstawka Lustrzana pod Świece Koło ϕ 40cm

48.98  brutto (39.82  netto)
Czas wysylki: 24 h

Podstawka Szklana Bolsius Okrągła ϕ 11 cm

11.59  brutto (9.42  netto)
Czas wysylki: 24 h

Do jakich świec pasują nasze świeczniki na stół?

Dostępne w naszym asortymencie świeczniki na stół pasują praktycznie do każdej świeczki. Zakupisz je w różnych rozmiarach i stylach, tak więc dobranie odpowiedniej świeczki nie będzie problemem. Możesz wybierać spośród podłużnych świeczek i stworzyć kompozycje w atrakcyjnym świeczniku na stół np. przy pomocy kwiatów.

Idealne będą też świeczki pływające, te typu tealight, pieńkowe, okrągłe, a także ledowe. Świeczniki idealnie podkreślą nastrój oraz wydobędą potencjał świeczek na stole.

Jak delikatnie czyścić świeczniki na stół, aby nie zarysować ich powierzchni?

Jednym z podstawowych błędów przy czyszczeniu świeczników jest wylewanie z nich płynnego wosku. W ten sposób zabrudzisz tylko jeszcze większą powierzchnię świecznika. Płynny wosk należy zebrać delikatnie papierowym ręcznikiem lub ściereczką. Uważaj podczas wykonywania tej czynności, ponieważ wosk może być jeszcze gorący i grozić poparzeniem.

Kiedy wosk już zaschnie możemy spróbować delikatnie podważyć go małym i nieostrym przedmiotem, tak aby go nie porysować. Świeczniki na stół są delikatne i przy ich czyszczeniu należy szczególnie uważać.

Top