Zapraszamy do naszego showroomu i sklepu stacjonarnego os. Czecha 73 Poznań

Pokrowce na krzesła z okrągłym oparciem

Ochrona krzesła jest jedną z najważniejszych kwestii w czasie organizacji przyjęć. To właśnie krzesła są w czasie urodzin, wesel, kolacji, business meetingów, czy spotkań rodzinnych najbardziej eksploatowanych wyposażeniem. Ciągłe przestawianie, szuranie, dostawianie, siadanie oraz dotykanie oparcia i siedziska narażają je na uszkodzenia, otarcia i utratę kolorów. Dlatego właśnie wynalazek, jakim są pokrowce na krzesła z okrągłym oparciem zyskał na znaczeniu, a ich popularność wzrosła. Drugim powodem, dla którego pokrowce na krzesła są tak pożądane jest ich uroda. Lejące się lub elastyczne tkaniny, z których są wykonane, pokrywają krzesło w całości do samej ziemi, co wygląda bardzo efektownie i elegancko.

Matowe i błyszczące pokrowce na krzesła z okrągłym oparciem

Do tego do wyboru w sklepie dladomuirestauracji.pl mamy pokrowce matowe i połyskujące z grubej lub cienkiej satyny. Pokrowce na krzesła z okrągłym oparciem mają rozmiar uniwersalny, a zatem będą pasowały na siedziska w tym właśnie kształcie. Wybierz elegancję i zdecyduj się na pokrowce z okrągłym oparciem!

Jakie pokrowce na krzesła z okrągłym oparciem wybrać do restauracji?

Eleganckie pokrowce na krzesła z okrągłym oparciem są wykorzystywane w restauracjach, na weselnych salach oraz spotkaniach biznesowych i konferencjach. Pozwalają stworzyć bardzo konsekwentną aranżację. Szczególnie chętnie po pokrowce na krzesła do restauracji sięga się przy okazji organizacji imprez czy też spotkań tematycznych. Różnorodność wzorów i kolorów pozwala dopasować idealny fason do potrzeb. Na przykład pokrowce na krzesła okrągłe muszą ładnie przylegać w każdym miejscu mebla. Wówczas ładnie się prezentują. Eleganckie pokrowce na krzesła z okrągłym oparciem sprawiają również, że nawet modele z różnych kolekcji do siebie po prostu pasują. Zobacz, jaki pokrowiec na oparcie krzesła przyda się Tobie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Sortuj po:
Widok:

Kiedy warto zdecydować się na pokrowce na krzesła z okrągłym oparciem?

Na pokrowce na krzesła z okrągłym oparciem warto się zdecydować kiedy te na sali lub restauracji nie do końca nam odpowiadają wizualnie, a wypożyczenie nowych lub ich zakup znacznie przekracza budżet imprezy. Pokrowce na krzesła z okrągłym oparciem mogą zupełnie zmienić wygląd krzeseł i sprawić, że zaczną pasować do stylu imprezy, który organizujemy np. białe lub czarne pokrowce podkręcą styl glamour i nadadzą uroczystości eleganckiego formatu. Dostępna w naszej ofercie szarfa jutowa z koronką, związana na krześle w formie kokardy nawiąże do tak modnego obecnie stylu boho. Dodatkowo w naszym sklepie znajdują się kokardy na krzesła, które podkręcą motyw kolorystyczny każdej imprezy, ponieważ w naszej ofercie znajdzie się każdy modny odcień.

Jak bezpiecznie czyścić pokrowce na krzesła z okrągłym oparciem?

Pokrowce na krzesła z okrągłym oparciem należy czyścić zgodnie z zaleceniami producenta. Warto to robić od razu po zakończonej imprezie, kiedy to plamy są jeszcze świeże i lepiej zejdą. Niektóre modele są wodooporne i krople z wina, soków, kawy lub innych napojów nie wsiąkają w tkaninę, a pozostają na jej powierzchni. Wtedy rozlaną ciecz wystarczy przetrzeć ręcznikiem papierowym. Na bardzo oporne plamy polecamy szczególnie domowe sposoby. Białe materiały świetnie odplami soda oczyszczona, ocet biały, sól, woda utleniona oraz sok z cytryny. Oczywiście z nich przygotowujemy odpowiednie roztwory w specjalnych proporcjach, które zadziałają perfekcyjnie. I tak np. ocet rozcieńczamy wodą. Z pomocą wody możemy przygotować również papkę sodową na plamy.

Top