Zapraszamy do naszego showroomu i sklepu stacjonarnego os. Czecha 73 Poznań

Podkłady Cukiernicze

Podkłady cukiernicze to niedrogie i bardzo oryginalne rozwiązanie w czasie organizowanych przyjęć. Są to okrągłe, papierowe talerzyki o ażurowej fakturze. W zależności od tego, co chcielibyśmy na nich położyć lub postawić – taką średnicę podkładki dobieramy. W sklepie dladomuirestauracji.pl znajdziemy zarówno podkładki odpowiednie jako talerzyk pod małe słodkości, takie jak babeczki, czy muffinki, ale również takie, które będą pełnić rolę patery pod ciasta lub torty. To sprytne akcesorium pozwoli nam zaoszczędzić na zakupie dodatkowych naczyń. Poza tym utylizacja podkładek jest zdecydowanie bardziej praktyczna od zmywania naczyń. Podkładki zyskały ogromną popularność podczas bankietów biznesowych. Bardzo często goszczą również w Candy Barach w czasie wesela lub kąciku kawowym w trakcie konferencji, czy szkoleń. Z jednej strony chronią obrusy przed zabrudzeniami, a z drugiej świadczą o dobrej organizacji eventu, w czasie którego estetyka odgrywa istotną rolę. Spraw, żeby każdy Twój event był wysoko oceniany wśród gości!

Jak dobierać podkłady cukiernicze do rodzaju wypieku?

Podkłady cukiernicze powinno się dobierać pod wypieki, zwracając szczególną uwagę na ich średnice. Średnica podkładki pod tort powinna być większa niż średnica wypieku, ale zazwyczaj mniejsza niż średnica talerza, patery lub innego naczynia, na którym będzie leżała dana słodkość. Przy wyborze należy zwrócić również uwagę na rodzaj ciasta. Jeżeli dany wypiek posiada dużą ilość kremu, to proponujemy wybór gładkiej podkładki cukierniczej bez ażurowych dziurek, pomiędzy którymi może odkładać się nieestetycznie krem. Podkładka pod tort to ważny element wystroju stołu cateringowego podczas różnego rodzaju eventów, dlatego powinna zostać dobrana w sposób przemyślany.

Jakie kolory podkładów cukierniczych są dostępne na dladomuirestauracji.pl?

Podkłady cukiernicze występują w szerokiej gamie kolorystycznej. W naszej ofercie posiadamy klasyczne podkładki, które zaspokoją potrzeby każdego hotelu, czy restauracji. Możemy tutaj wymienić standardowe kolory, takie jak: biały, czarny, złoty i srebrny. Oprócz kolorów nasze podkładki występują w różnych formach, od tych gładkich i prostych po takich z ciekawymi wzorami np. ażurowych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 36

Sortuj po:
Widok:

Podkładki pod Torty Złote ϕ16cm 10szt.

9.59  brutto (7.80  netto)
Czas wysylki: 24 h

Podkładki pod Torty Złote ϕ18 cm 10szt.

11.59  brutto (9.42  netto)
Czas wysylki: 24 h

Podkładki pod Torty Złote ϕ20 cm 10szt.

13.59  brutto (11.05  netto)
Czas wysylki: 24 h

Podkładki pod Torty Złote ϕ22 cm 10szt.

17.59  brutto (14.30  netto)
Czas wysylki: 24 h

Podkładki pod Torty Złote ϕ24 cm 10szt.

21.59  brutto (17.55  netto)
Czas wysylki: 24 h

Podkładki pod Torty Złote ϕ26 cm 10szt.

23.59  brutto (19.18  netto)
Czas wysylki: 24 h

Podkładki pod Torty Złote ϕ28 cm 10szt.

27.59  brutto (22.43  netto)
Czas wysylki: 24 h

Podkładki pod Torty Złote ϕ30 cm 10szt.

31.59  brutto (25.68  netto)
Czas wysylki: 24 h

Podkładki pod Torty Złote ϕ32 cm 10szt.

35.59  brutto (28.93  netto)
Czas wysylki: 24 h

Ażurowe podkłady cukiernicze pod eleganckie wypieki

Eleganckie wypieki potrzebują odpowiedniego anturażu, dlatego też warto mieć w takich chwilach ażurowe podkłady cukiernicze. Mogą wystawać delikatnie spod tortu, okrągłego ciasta np. sernika lub mniejszych deserów w tym kształcie, albo być widoczne dopiero po odkrojeniu kawałka słodkości. Nie pozostaje wątpliwością, że podkłady cukiernicze w piękny sposób potrafią przyozdobić ciasto. W naszej ofercie posiadamy je w różnych wielkościach. Te ażurowe wstępują w kolorze białym, złotym oraz czarnym.

Jednolite okrągłe podkłady cukiernicze pod klasyczne wypieki

Podkłady cukiernicze służą również jako ochrona naczyń i pater, na których wystawione są wypieki. Kiedy je kroimy szkło, ceramika lub porcelana nie ulega zarysowaniu. Jest to bardzo praktyczne i zarazem piękne. Pod klasyczne, proste desery i ciasta polecamy szczególnej uwadze jednolite podkłady. Te złote są bardzo eleganckie i sprawdzą się na każdym przyjęciu tym bardziej hucznym, ale też na mniejszych imprezach, a nawet organizowanych w domowym zaciszu.

Top