Zapraszamy do naszego showroomu i sklepu stacjonarnego os. Czecha 73 Poznań

Świeczniki Kryształowe

Zastawa na stole to nie wszystko. Oprócz naczyń, serwetek i obrusów ważne są też elementy wystroju wnętrza, takie jak wazony szklane, świece, świeczniki na stół, a wśród nich świeczniki kryształowe, które swoją urodą i elegancją wyróżniają się na tle innych dekoracji na stole. Wszystkie świeczniki kryształowe w ofercie sklepu dladomuirestauracji.pl mają swój niepowtarzalny i oryginalny kształt z ciętego szkła wysokiej jakości. Dana kolekcja wyróżnia się innym designem. I tak Crystal Dream to dość wysokie świeczniki zbudowane z krągłych i eliptycznych elementów, natomiast Crystal Palace przybrała kształty geometryczne. Niektóre z tego rodzaju świeczników są bardziej przysadziste, inne smukłe. Wszystkie razem mają jednak wspólną cechę. Podobnie jak świeczniki szklane pomieszczą pojedynczą świecę stołową lub stożkową i takie zestawienie potrafi stworzyć naprawdę wyjątkową atmosferę. Świeczniki kryształowe ustawione w szpalerze na stole weselnym lub indywidualnie na stołach okrągłych podkreślą wzniosły charakter wszystkich wyjątkowych uroczystości w Państwa restauracji. Wybierz kolekcję świeczników kryształowych!

Do jakich aranżacji będą pasować świeczniki kryształowe?

Świeczniki kryształowe będą pasować do wielu aranżacji, szczególnie do tych w stylu glamour, podkreślając ich elegancki i czarujący charakter. Można je ze śmiałością zaaranżować przy organizacji wesel, Walentynek, Sylwestra, komunii oraz wielu innych uroczystości. Świecznik kryształowy będzie również idealnym uzupełnieniem aranżacji w stylu klasycznym i art deco. A przy dodaniu nieco zielonych roślin z powodzeniem może być też użyty do stylu boho lub rustykalnego. Jeżeli dobierzemy minimalistyczne dodatki do stołu, to z sukcesem możemy przygotować również stół nowoczesny.

Na co zwracać uwagę przy wyborze świeczników kryształowych?

Aby wybrać odpowiednie świeczniki kryształowe, należy zwrócić uwagę na ich wysokość i szerokość, tak aby rozmowa osób siedzących przy stole była możliwa i swobodna. Świeczniki kryształowe powinny zostać ustawione w taki sposób na stole, aby nie zasłaniać reszty gości. Zdecydowanie powinniśmy dobrać je odpowiednio do wielkości stołu. Nie mogą one być zbyt duże względem stolika i reszty dekoracji, aby nie przeciążyć całej aranżacji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Sortuj po:
Widok:

Jak myć świeczniki kryształowe z osadu i resztek wosku?

Świeczniki kryształowe należy myć z dużą starannością, aby nie zarysować powierzchni. Jeżeli mamy do czynienia z zaschniętym już woskiem możemy spróbować go podważyć małym przedmiotem, ale uważając, aby go nie porysować. W przypadku płynnego wosku warto przetrzeć świecznik ręcznikiem papierowym lub delikatną ściereczką. Jeżeli wosk jest jeszcze gorący, to powinniśmy uważać, aby się nie poparzyć przy wykonywaniu tej czynności. Pod żadnym pozorem nie powinno się wylewać płynnego wosku ze świecznika, ponieważ spowoduje to jeszcze większe zabrudzenie.

Gdzie i jak przechowywać świeczniki kryształowe, aby nie uległy uszkodzeniu?

Świeczniki kryształowe warto przechowywać w oryginalnych opakowaniach. Przed ich schowaniem należy je wyczyścić oraz dobrze wysuszyć. Jeżeli nie mamy opakowań od produktu, to oczywiście można się posłużyć innym kartonem o zbliżonych wymiarach. Świecznik dodatkowo zabezpieczamy folią bąbelkową, papierem lub innym wypełnieniem, które je odpowiednio ochroni przed kurzem i ewentualnymi uszczerbkami.

Top